• Zestaw 2 stolików kawowych, drewno odzyskane i stal

Brak towaru
850.00 -24% 650.00
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Dostępność 0 szt.

Zestaw stolików kawowych w stylu industrialnym emanuje urokiem vintage i będzie ponadczasowym dodatkiem do Twojego domu. Meble mogą posłużyć także jako stoliki boczne, ławy lub stoliki do salonu.

 

Stoliki kawowe zostały wykonane z litego drewna odzyskanego. Surowy wygląd i kunszt wykonania nadają stolikom spektakularny styl retro. Każdy etap procesu produkcji, taki jak szlifowanie, malowanie czy lakierowanie, przeprowadzono z największą starannością. Piękna struktura drewna sprawia, że każdy mebel jest wyjątkowy i różni się nieco od innych. Ramy z wytrzymałej stali dodają stolikom stabilności i solidności, a także nadają im industrialny styl. Stabilne blaty posłużą jako miejsce do postawienia przekąsek, koszy z owocami bądź innych przedmiotów dekoracyjnych. Dzięki możliwości wsuwania jednego stolika pod drugi nie zajmują one dużo miejsca, gdy nie są potrzebne. Montaż mebli jest prosty. Zestaw obejmuje 2 stoliki kawowe w różnych rozmiarach.

 

Ważna informacja: kolory poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, co sprawia, że każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju. Wysyłka odbywa się losowo.

  • Materiał: blat z litego drewna z odzysku + stalowe nogi
  • Wymiary (duży): 70 x 28 cm (śr. x wys.)
  • Wymiary (mały): 60 x 21 cm (śr. x wys.)
  • Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana