• Regał Henders& Hazel Ridgefield

3750.00
szt. Dodaj do ulubionych
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Dostępność 1 szt.

Zamówienie telefoniczne: 796 933 490

Oto wspaniały regał na książki, który ozdobi Twój salon. Meble prezentują współczesny design z eleganckimi i minimalistycznymi liniami.

 

Dzielnik pokoju jest w okleinie ze szczotkowanego dębu i ma dość odsłonięte żebra. Jest dostępny w kolorze Castle antracyt. Niezależnie od wybranego koloru, meble wprowadzą do Twojego wnętrza elegancką i wyrafinowaną atmosferę.

 

Ta solidna półka dzieląca pomieszczenie może być używana w pomieszczeniach na wiele różnych sposobów. O ścianę lub po prostu podzielić przestrzeń na dwie części. Z łatwością znajdując swoje miejsce w salonie, przy wejściu lub w biurze, półka jest miejscem do przechowywania, które jest zarówno praktyczne, jak i dekoracyjne. Książki, rośliny lub piękne przedmioty: wzmocnij wszystko, co kochasz, za pomocą pięknej i modnej półki.

 

Dzięki swojej długości 120 cm, głębokości 42 cm i wysokości 200 cm parawan ma bardzo praktyczne kompaktowe wymiary, które można łatwo umieścić w pokoju. Wyposażona jest w dwoje szklanych drzwi, 4 drzwi pełne oraz sześć nisz do przechowywania.

 

https://www.hendersandhazel.nl/hh/kasten/boekenkasten/ridgefield-roomdivider-120-cm-2-glasdeuren-4-deuren-6-niches-46341can/#variation=46341CAN